przewiń w dół

Atrakcje Turystyczne

Pałac w Paszkówce stanowi doskonałą bazę wypadową do największych atrakcji turystycznych i historycznych Małopolski. Zapraszamy do zwiedzania uroczej okolicy Pałacu oraz na wycieczki do Krakowa i sąsiednich miasteczek, na regionalne szlaki spacerowe oraz w piękne Beskidy i Tatry.

Kraków

Królewskie miasto, perła Małopolski - zachwyca swoją architekturą oraz niesamowitą atmosferą. Warto tu spędzić cały dzień zwiedzając Stare Miasto i Kazimierz oraz oczywiście Zamek Królewski na Wawelu.

Wieliczka

Zabytkowa Kopalnia Soli w Wieliczce to wyjątkowe i pełne legend miejsce. Pod okiem doświadczonych przewodników mają Państwo okazję przemierzyć podziemne korytarze pełne solnych rzeźb, zwiedzić okazałe groty i piękne sale.

Wadowice / Kalwaria Zebrzydowska

Obowiązkowe punkty na szlaku pielgrzymkowym. Wadowice, rodzinne miasto Jana Pawła II, zaprasza do Domu Papieskiego, a Kalwaria Zebrzydowska do chwili zadumy w Sanktuarium Pasyjno-Maryjnym. 

Oświęcim

Wizyta w Państwowym Muzeum Auschwitz-Birkenau pozostaje w pamięci na całe życie. Miejsce pełne smutku, swoisty symbol polskiej historii.

XVII wieczny kościółek w Marcyporębie 

Kościół pochodzący z XVII wieku znajduje się na Małopolskim Szlaku Architektury Drewnianej. W głównym ołtarzu znajduje się obraz Matki Bożej unoszonej przez Anioły. Najwięszym zabytkiem jest gotycki krucyfiks z XV wieku. Położony zaledwie 6 km od Pałacu jest niewątpliwie jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc przez naszych gości.

XVI wieczny kościółek w Sosnowicach

Kościółek ten zbudowano w XVI wieku. Znajduje sie on na Małopolskim Szlaku Architektury Drewnianej. Ujmuje on swoimi niewielkimi rozmiarami, oraz przepychem jaki panuje wewnątrz

Beskid Żywiecki, Tatry i Zakopane

Polskie góry, w szczególności Beskidy i Tatry to ulubiony cel wycieczek wielu Polaków. Zapraszamy na górskie szlaki, na odpoczynek do klimatycznych schronisk oraz do stolicy górskiego życia - Zakopanego.

Jura Krakowsko-Częstochowska

Ojcowski Park Narodowy to kilka kilometrów pieszych tras wśród przyrody. Atrakcjami tego regionu są jaskinie i liczne doliny oraz ruiny zamku Kazimierza Wielkiego w Ojcowie.

Atrakcje dla najmłodszych

Wspaniały Park Dinozaurów w Zatorze.
Inwałd Park  w Inwałdzie.
Największy kryty aquapark w Polsce - Park Wodny w Krakowie.

Ceny i Rezerwacja