przewiń w dół

Dla Grupy

Energylandia

Energylandia to pierwszy prawdziwy Park Rozrywki, oferujący swoim klientom usługi na najwyższym, światowym poziomie, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak również osób dorosłych. 

 
 

Przejażdzka bryczką lub wozem krakowskim

Idealny pomysł na zwiedzenie okolicy w niebanalny sposób. Świetna zabawa przy blasku księżyca, z pochodniami i grzańcem w ręku

 

 

 

 

Biesiada z pieczeniem świniaka

Pałacowy ogród jest idealny do imprez na świeżym powietrzu. Możemy zorganizować imrezy powyzej 300 osób.

 

 

 

Animatorzy 

Najlepszy sposób na przekonanie wszystkich uczestników do zabawy. Przenieś się w magiczny świat czarownic lub w gangsterskie lata 20-te. Animatorzy zadbają o wyjątkową oprawę Państwa imprezy.

 

 


Pokazy barmańskie 

Doskonałe na każdą okoliczność i rodzaj imprezy. Pokaz barmański z pewnością doda kolorytu i urozmaici Państwa imprezę. To coś, co  trzeba zobaczyć.

 

 

 

Degustacja wina w piwniczce

Udaj się do piwniczki po najlepsze wina z całego świata. Niezwykła atmosfera miejsca sprawia, że tutaj wino smakuje najlepiej. Nasze wina pochodzą głównie z Francji, z prowincji Bergerac, ale nie tylko. Wino jest właściwie przechowywane w odpowiedniej temperaturze. Ciekawie urządzona piwnica stwarza specyficzna atmosferę, toteż proponujemy Państwu w niej degustację win. Codziennie przed kolacją mogą Państwo wybrać dla siebie konkretną butelkę wina. Gatunki przednie, a ceny bardzo przystępne.

 

Ognisko

W przypałacowym ogrodzie jest i miejsce gdzie zapalić można ognisko. A do ogniska najlepszy grzaniec, szczególnie zimą!

 

 

 

 

Warsztaty z Szefem Kuchni

Zaprosimy Państwa w niezwykła wyprawę do Pałacowej Kuchni! W czasie warszatatów kulinarnych Szef Kuchni Pałacu w Paszkówce wprowadzi Państwa w magiczny świat smaków. Grupa zostanie podzielona na drużyny, które wspólnymi siłami przygotują potrawy z całego świata. Pod okiem zawodowców poznacie Państwo tajniki dobrego smaku, właściwego doboru przypraw oraz serwowania potraw. 

 

Frisbee golf

Frisbee golf to dokonała forma integracji grupy! Gra opiera się na regułach klasycznego golfa, gdzie piłka zastąpiona zostaje dyskiem frisbee, a klasyczny dołek metalowym koszem. Zawodnik musi trafić do kosza przy jak najmniejszej licznie rzutów. Podobnie jak w golfie rzut rozpoczynamy z miejsca, gdzie dysk wylądował. Mecz trwa kilka rund. Forma ta nie wymaga sprawności fizycznej od uczestników, dając przy tym mnóstwo satysfakcji i zabawy.

 

Paszkówka Trophy

Zabierz swoich przyjaciół i przekonaj się jaka siła tkwi w przyjaźni! Użyjcie siły mięśni, ruszcie głowami, i przede wszystkim wykażcie się szybkością! Wyścig składa się z dziesięciu konkurencji, które mają na celu sprawdzenie Waszej kondycji fizycznej, umiejętności logicznego myślenia, umiejetności pracy w grupie. Uczestnicy zostają podzieleni na zespoły. Ich zadaniem jest wykonanie wszystkich zadań.

 

Nordic Walking

Jest ciekawą i przyjemną formą odpoczynku. Polega on na marszu ze specjalnie do tego przystosowanymi kijami. Pomaszerujcie razem przed siebie! Podczas Nordic Walking osoba uprawiająca ten rodzaj aktywności angażuje do wysiłku większość mięśni ciała. Pracują one zupełnie inaczej niż podczas zwykłego marszu. Są bardziej wzmocnione, zwłaszcza ramiona, które stają się mocniejsze i bardziej wytrzymałe.

 

Aerobik

Na świeżym powietrzu, w sali lub też w wodzie! Zawsze gwarantujemy efektywny trening, aktywny wypoczynek i świetną zabawę! Usługa dostępna przy min. 10 osobach

 

 

 

Basen

Naszych gości zapraszamy na wspaniały basen i jacuzzi usytuowane przy budynku zabytkowego Spichlerza. Atrakcje te są dostępne w sezonie letnim, od czerwca do września. Dookoła basenu moga Państwo odpocząć na leżakach lub schronić się w cieniu parasoli.

Basen, jacuzzi i fitness nie będą czynne w 2019 roku, ponieważ planowana jest ich przebudowa.

 

 

Aromaterapia

Pałac w Paszkówce oferuje niezwykłe zabiegi aromaterapii. Aromaterapia wykorzystuje lecznicze działanie naturalnych olejków eterycznych dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Sycylijski olejek mandarynkowy uspokaja, tonizuje, wycisza i relaksuje. Olejek z bergamotki, o świeżym kwiatowym zapachu, ma działanie antystresowe, zmniejszające niepokój i łagodzące wahania nastroju. Olejek lawendowy uspokaja i ułatwia zasypianie.

 

Warte zobaczenia

Magiczny Kraków

W grodzie nad Wisłą, który przez pięć wieków był stolicą Polski, skupia się 1/4 zasobów muzealnych naszego kraju. Wizyta w Krakowie to spotkanie z najświetniejszym okresem naszej historii. Krakowskie Stare Miasto wraz z Wawelem i Kazimierzem znalazło się na stworzonej w 1978 roku pierwszej Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. To prestiżowe wyróżnienie otrzymało wówczas tylko 12 najcenniejszych obiektów na świecie. 

 

Kopalnia Soli w Wieliczce -

Dla dużych i małych. Z rodziną i w grupie przyjaciół. Spokojnie lub ekscytująco. W Kopalni Soli „Wieliczka” każda osoba znajdzie coś dla siebie. Wszystkich pragnących zobaczyć cudowną Kaplicę Św. Kingi i inne, nie mniej piękne miejsca, zapraszamy na cieszącą się od lat niesłabnącą popularnością, klasyczną Trasę turystyczną.

Szukający prawdziwej przygody i pragnący od podszewki poznać pracę Kopalni, mogą odbyć emocjonującą wyprawę Trasą górniczą. Wcielić się tu można w rolę górnika i pod czujnym okiem przodowego zdobyć pierwsze szlify w podziemnym fachu.

Ci, których ciągnie to, co zazwyczaj niedostępne, mogą zwiedzić rejony Kopalni położone na uboczu turystycznego szlaku. Dla chętnych przygotowaliśmy ekscytującą trasę Tajemnice wielickiej kopalni.

Pielgrzymi mogą bliżej poznać sakralną stronę Kopalni i wspólnie spędzić czas pod ziemią na skupieniu i modlitwie podczas podróży Szlakiem Pielgrzymkowym „Szczęść Boże”.

Na najmłodszych czekają bajkowe wyzwania i przygody. Przygotowane z myślą o wspólnej wyprawie z rodzicami lub o szkolnej wycieczce łączą w sobie doskonale naukę i zabawę.

 

Obóz Koncentracyjny KL Auschwitz

Dla właściwego zapoznania się z miejscem, które stało się symbolem Holokaustu i nazistowskich zbrodni popełnionych na Polakach, Romach i innych niezbędne jest odwiedzenie obu części byłego obozu - zarówno Auschwitz I jak i Auschwitz II-Birkenau. Zwiedzającym są udostępnione tereny i większość obiektów byłych obozów Auschwitz I i Auschwitz-II Birkenau.

Zdecydowanie nie polecamy zwiedzania tego miejsca z dziećmi poniżej 12 roku życia

 

Wadowice – Miasto Papieskie

Położone około 20 km od Paszkówki Wadowice są niewielkim miastem. Zobaczyć tu można górującą nad rynkiem bazylikę Ofiarowania NMP , tuż obok której znajduje się Muzeum Domu Rodzinnego Jana Pawła II.

 

 


Kalwaria Zebrzydowska

Sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej, które powstało na początku XVII wieku jako fundacja Mikołaja Zebrzydowskiego, należy dzisiaj do najciekawszych w Polsce założeń krajobrazowo-architektonicznych i do najczęściej uczęszczanych polskich miejsc pielgrzymkowych. Sanktuarium Kalwaryjskie składa się z barokowej bazyliki, w której umieszczony jest cudowny wizerunek Matki Bożej Kalwaryjskiej, z klasztoru i z zespołu kościołów i kaplic w stylu barokowym i manierystycznym, wkomponowanych w malowniczy krajobraz beskidzki i nazwanych dróżkami kalwaryjskimi.

 

Sosnowice

Zaledwie 2 km od Pałacu w Paszkówce zobaczyć można zabytkowy kościólek. Kościół pw. Imienia Najświętszej Marii Panny pochodzi z II. poł. XVI w. We wnętrzu znajdują się m.in. trzy ołtarze późnobarokowe. W ołtarzu głównym umieszczono łaskami słynący barokowy obraz Matki Boskiej z Dzieciątkiem (Sosnowickiej), a zasłaniający go obraz z 2. połowy XVII przedstawia Ukrzyżowanie. W lewym ołtarzu bocznym znajduje się obraz św. Antoniego z Dzieciątkiem Jezus, a w ołtarzu prawym obraz św. Małgorzaty.

 

Marcyporęba

W odległości 5 km od Paszkówki znajduje się urocza miejscowość Marcyporęba. Zwiedzić tam można zabytkowy, ponad 300 letni drewniany kościół pod wezwaniem św. Marcina. Jest to jeden z dwóch kościołów drewnianych w gminie Brzeźnica, znajdujących się na Szlaku Architektury Drewnianej. Kościół był kilkakrotnie modernizowany. Wygląd kościoła uległ zmianie, ale z zachowaniem stylu w którym został zbudowany. Marcyporębski kościół najbardziej znany jest z tego, że we wszystkich ołtarzach widnieją obrazy Maryi. 

 

Dolina Karpia 

Dolina Karpia nowa nazwa terenów obejmujących dawne zagłębie hodowli karpia na Ziemi oświęcimskiej i zatorskiej, które znane było już w średniowieczu. Stawy hodowlane w Dolinie Karpia zajmują obszary setek hektarów rozciągając się w dolinie Wisły, Skawy i Wieprzówki. Będąc w okolicy warto również odwiedzić wędzarnie karpia zatorskiego
 

Ceny i Rezerwacja