przewiń w dół

Ślubna sesja zdjęciowa w Pałacu

Opłata za wykonywanie sesji wynosi 300,00 zł za parę. W cenę wliczony jest wstęp dla Pary Młodej i fotografa oraz osób towarzyszących. Korzystanie z terenu wokół Pałacu jak i hotelu, jeziora z łódką oraz rajem dla Parem jak i wnętrz Pałacu – restauracja, bar, sale bankietowe.

Wyjątkowa Oferta dla nowożeńców

Specjalnie dla Młodych Par przygotowaliśmy wyjątkową ofertę, w której za dodatkową opłatą wysokości 200,00 zł udostępniamy specjalnie romantycznie przystrojoną komnatę królewską do wykonania swojej sesji ślubnej. Dzięki temu na zawsze uchwycić można urok pałacowej atmosfery i zachować jako wyjątkową pamiątkę tego wydarzenia.

Możliwość wykonywania zdjęć: bez limitu czasowego

Koszt całkowity : sesja ślubna wraz z komnatą : 500 zł

WARUNKI REZERWACJI:

1.   Na co najmniej tydzień przed planowaną sesją należy dokonać rezerwacji terminu podając dokładną datę i godzinę przyjazdu.

2.  Wykonane fotografie mogą być wykorzystywane przez nowożeńców na stronach internetowych oraz na stronie internetowej i materiałach reklamowych fotografa, pod warunkiem zamieszczenia pod każdą z fotografii danych teleadresowych : Pałac w Paszkówce www.paszkowka.pl

3.   Z każdej sesji należy udostępnić dwa zdjęcia na potrzeby reklamy Pałacu w Paszkówce.

4.  Sesja nie może się odbyć, w przypadku ślubu i przyjęcia weselnego, które będzie się odbywać w Pałacu w Paszkówce oraz podczas każdej innej uroczystości. Pozostałe dni są dozwolone.

5.   W celu zdobycia informacji o możliwości wykonywania zdjęć prosimy o kontakt z działem marketingu: marketing@paszkowka.pl lub 33 872 38 00 

6. Czas sesji jest limitowany do 3 godzin.

Ceny i Rezerwacja