przewiń w dół

Tradycyjne przyjęcie weselne

Przed Pałac zajeżdża zabytkowa limuzyna, wdzięcznym ruchem wysiada z niej Młody Pan, podchodzi otwiera drzwi. Stopa Młodej Pani w lśniącym od promieni słońca bucie stawia pierwszy krok na czerwonym dywanie. Mała dziewczynka sypie płatki róż, druga z tyłu unosi welon. Radosne pokrzykiwania i wiwaty na cześć Młodej Pary wśród gości zgromadzonych przy dywanie. Przy wejściu czekają uśmiechnięci rodzice, rozpoczynają ceremonię powitania – chleb i sól na szczęście, przemówienia gratulacje i życzenia. Młodzi wznoszą pierwszy toast, rozlega się huk tłuczonego szkła. Szczęśliwy Młody Pan bierze na ręce ukochaną i przenosi przez próg. Razem podążają schodami do góry prowadząc swoich gości do Sal Bankietowych.

Sale bankietowe 

Do Państwa dyspozycji pozostają cztery sale bankietowe. W każdej z sal, w której usadzeni są Goście przygotowywane jest specjalne miejsce dla Pary Młodej.

 

Sala Lustrzana

Wyjątkowa, najpiękniejsza sala pałacu o kształcie ośmiokąta, z sufitem zdobionym unikatową sztukaterią ze złoceniami. Dedykowana dla osób najbliższych Młodej Parze. Przestronny charakter Sali nadają zdobione lustra, wraz z zabytkowymi meblami. Sala może pomieścić do 48 osób.

 

Sala Marmurowa 

Sala ze ścianami zdobionymi marmurem. Sala taneczna posiada parkiet i doskonałą akustykę. Przy Sali znajduje się ganek, z bezpośrednim zejściem do ogrodu, gdzie Goście chętnie łapią chwilę oddechu.

 

 

Sala Kolumnowa

Kameralna sala dla maksymalnie 40 osób. Przytulne wnętrze zachęca do rozmów i odpoczynku w wygodnych fotelach. W sali znajduje się balkon, gdzie można zapalić. 

 

 

Menu wesele

Wykwintne, wywodzące się z Kuchni Dworskiej dania menu weselnego zachwycają wyszukanym smakiem. Autorem wszystkich receptur menu weselnego jest Szef Kuchni restauracji Pałacu w Paszkówce. Para Młoda może skorzystać z pałacowych propozycji menu lub w oparciu o własne pomysły stworzyć swoją niepowtarzalną kompozycję dań w konsultacji z Szefem Kuchni.

Weselny Open Bar

80 zł/os wino białe i czerwone, wódka, piwo 12 godzin
90zł/os  wino białe i czerwone, wódka, piwo, Ballantines 12 godzin
100zł/os wino białe i czerwone, wódka, piwo, Ballantines + 2 rodzaje drinków np.screw driver, gin z tonikiem 12 godzin
120zł/os (dowolny wybór 7 rodzajów alkoholi wskazanych w karcie) + 4 drinki wcześniej uzgodnione) 12 godzin
Ceny i Rezerwacja